Contacts
ekran kartı

Teknoloji çözüm firması olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Arızalanan teknolojik aletlerin tamirini yapmaktayız. İstanbul ekran kartı tamiri yaptığımız tamir çeşitlerinden biridir. Ekran kartı hassas ayara sahip teknolojik cihazlardan biridir. Bu yüzden İstanbul ekran kartı onarımı yapılırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Firmamız onarım sürecinde gereken hassasiyeti göstermektedir. Teknoloji çözüm firması İstanbul ekran kartı tamiri servisi için tercih edilmektedir.

Onarımlarda Nokta Atışı

Kullandığımız lisanslı programlar sayesinde arızayı nokta atışı tespit edebiliyoruz. (Örneğin; Kullandığınız ekran kartında 8 adet VRAM var arızalı olan VRAM tespit edilip değişimi yapılır rastgele müdahale edilmez ısı uygulanmaz.) Kısacası Tespitini net olarak yapamadığımız hiçbir arızaya direk müdahale etmiyoruz. 

Arızası giderilen Ekran Kartlarında Garanti Süresi 1 Aydır.

Teknoloji Çözüm Merkezi Ekran Kartı Tamiri

Firmamız sahip olduğu deneyimli personeller ve son teknoloji tamir cihazları ile hizmet sunmaktadır. Ekran kartı maliyeti yüksek olan bir parçadır. Firmamız ilgili parçanın onarımını düşük bir maliyetle sağlamaktadır. Böylece firmamız, müşteriyi yüksek bir fiyat aralığından kurtarmaktadır. Firmamızda farklı markaların ekran tamiri yapılmaktadır. Firmamız adı gibi her cihazda çözüm üretmeyi amaçlamaktadır Bu yüzden firmamız İstanbul ekran kartı tamiri yapan firmalar aramalarında öne çıkmaktadır.

Teknoloji Çözüm Firması İletişim Aşamaları

Teknoloji çözüm merkezi olarak müşteri ile irtibat halinde olmayı önemsemekteyiz. Bu durumla ilgili müşteri için yürüttüğümüz onarım aşamaları aşağıdaki gibidir:

Öncelikle merkezimize ulaşan ekran kartının servis kaydı yapılır.

Devamında yapılan kayıt müşteriye sms şeklinde iletilir. Bu bilgiler ile ekran kartına yapılan tamir işlemleri takip edilebilir. Bu durum firmamız ile müşteriler arasında şeffaflık sağlamaktadır. Bu yüzden firmamız İstanbul ekran kartı tamiri firmaları arasından tercih edilmektedir.

Hasar tespitinden sonra firmamız tarafından müşteriye ücret tutarı iletilir.

Bu aşamadan sonra müşteri ücreti onaylarsa tamir işlerine başlanır.

Son olarak tamir edilen ürün kargo ile müşteriye ulaştırılır.