Contacts
# TEKNOLOJİ ÇÖZÜM
Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayarların en iyi şekilde çalışabilmesi için donanımsal ve yazılımsal olarak herhangi bir sorun olmaması gerekiyor. Bilgisayarların içerisinde yer alan her parçanın farklı bir görevi bulunuyor. Cihazların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve görevlerini yerine getirebilmesi için, parçalarda herhangi bir sorun bulunmaması gerekir. Ekran kartı, bilgisayarların için oldukça önemli parçalardan biridir.

Bilgisayarın en iyi şekilde çalışması ve grafiklerin daha sağlıklı olabilmesi için, ekran kartı çok önemlidir. Ekran kartları bazı nedenlerden dolayı kolayca arızalanabiliyor. Ekran kartlarınızı bizlere getirerek, tamirlerini kısa sürede yaptırabilirsiniz. Kaliteli ekip ve ekipmanlarımızla ekran kartı tamiri konusunda uzun zamandır hizmetler veriyoruz. Ekran kartınızı test ederek oluşan sorunu kolayca tespit edebiliyoruz.

Onarımlarda Nokta Atışı

Kullandığımız lisanslı programlar sayesinde arızayı nokta atışı tespit edebiliyoruz. (Örneğin; Kullandığınız ekran kartında 8 adet VRAM var arızalı olan VRAM tespit edilip değişimi yapılır rastgele müdahale edilmez ısı uygulanmaz.) Kısacası Tespitini net olarak yapamadığımız hiçbir arızaya direk müdahale etmiyoruz. 

Arızası giderilen Ekran Kartlarında Garanti Süresi 3 Aydır.

Uzman Kadro ile Ekran Kartı Onarımı

Ekran kartlarının bozulma nedenleri oldukça fazladır. Isıdan veya kullanım ölçüsüne göre değişiklik gösterebiliyor. Ekran kartlarının çok eski olması da, çabuk bozulmasına neden olabiliyor. Çok uzun zamandır kullanılan ekran kartları, belirli bir süre sonra arıza yapabiliyor. Ekran kartı onarımı hizmetleri sağlayarak, ekran kartı sorunlarınızı iyileştiriyoruz. Ekran kartı tamiri servisi olarak hizmet veren kaliteli firmalardan biriyiz. Biz her zaman en iyi hizmetleri vererek, onarım işlemleriniz için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Ekran Kartı Çözüm Merkezi

Ekran kartında yaşanan tüm arızaları, ekran kartı tamiri çözüm merkezi olarak tamir ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak ekran kartı tamiri İstanbul şubemizle ekran kartı onarımlarınızı kısa bir zaman içinde yapabiliyoruz.