Contacts
Avcılar Ekran Kartı Tamiri
Ekran kartı tamiri, son teknoloji tamir cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Bozulan ekran kartlarına çözüm üreten Teknoloji Çözüm, ekran kartlarını ilk günkü performanslarına kavuşturmaktadır. Kaliteli ekipman ve tecrübeyi birleştiren Teknoloji Çözüm, bahçelievler ekran kartı tamiri için en kaliteli yan ürünler kullanmaktadır. Sıfır hata ile ekran kartlarının tamiri yapılmaktadır. Fanlar görevlerini yeterli bir şekilde yerine getirmezse, bahçelievler laptop ekran kartı tamiri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ekran kartlarındaki sorun, bilgisayar performansını etkilemektedir. Bilgisayar performansının düşmesi ve oyunların yavaşlaması, ekran kartının bozulduğu anlamına gelmektedir. Ekran kartındaki sorunların müşteriler tarafından fark edilmesi mümkün olmadığından, Teknoloji Çözüm önerilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Teknoloji Çözüm, bahçelievler ekran kartı chipset tamiri fiyatı konusunda uygun fiyatlar belirlemektedir.

Bahçelievler Garantili Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartı tamiri için güvenilir ve doğru adres Teknoloji Çözüm olmaktadır. Ekran kartının zamanla eskimesi, kullanıcı tarafından yapılan yanlışlar ve tozlanma gibi durumlar, bahçelievler bilgisayar ekran kartı tamiri ihtiyacını meydana getirmektedir. Yeni bir ekran kartı satın almak yerine daha hesaplı olan ekran kartı tamiri tercih edilmektedir. Bilgisayarın ekran kartı kalıcı bir hasar almadığı takdirde, ekran kartı tamiri gerçekleştirilmektedir. Teknoloji Çözüm teknik servis ekibi tarafından sunulan bahçelievler ekran kartı chipset tamiri garantili bir hizmet olmaktadır. Farklı markalara ait cihazlar, Teknoloji Çözüm’ün eğitimli teknisyenleri tarafından incelenmektedir.

Bahçelievler Ekran Kartı Tamiri Aşamaları

Titizlik isteyen bahçelievler ekran kartı arıza tespiti için bazı aşamalar uygulanmaktadır. Ekran kartının bozulma derecesine göre tamiri mümkün olup olmadığı değerlendirilmektedir. Cihazın değerinden daha pahalıya mal olması gibi bir durum söz konusuysa, tamir yapılmamaktadır. Ön yükleme durumunu belirlemek için ekran kartına test uygulanmaktadır. Aşırı ısınma ve video problemleri kontrol edilmektedir. Yüksek riskli parçalar çıkarılmakta olup ardından bahçelievler notebook ekran kartı tamiri gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir şüpheli kalıntı veya sıvı hasarı tespit edilirse, ultrasonik temizleme prosedürü tüm ekipmanlar için yapılmaktadır. Ekran kartının semptomlarının değişmediğinden emin olmak için test uygulanmaktadır. Kartın çalışması durumunda montaj sonrası stres testlerine geçilmektedir. Ekran kartı tamiri gerçekleştikten sonra sahibine teslim edilmektedir. Garantili bir hizmet sunulduğundan, ileride herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.