Contacts
Avcılar Ekran Kartı Tamiri
Ekran kartları, dizüstü bilgisayarlarının anakartına entegre edilmiş grafik kartlarıdır. Bu tür ekran kartları genellikle “Intel HD Graphics” olarak bilinir ve kalıcı olarak CPU’ya entegre edilmiştir. Paylaşımlı onboard ekran kartları, video izleme, grafik belgelerini işleme ve hafif oyunlar gibi basit görevler için oldukça uygun bir seçenektir. Çünkü bu tür uygulamalar genellikle yüksek özelliklere ihtiyaç duymazlar.

Asus Ekran Kartı Servisi

Harici bir ekran kartına sahip olan dizüstü bilgisayarlar için durum farklıdır. Bu tür dizüstü bilgisayarlarda, genellikle Nvidia GeForce veya AMD gibi markalar tarafından üretilen özel ekran kartları bulunur. Paylaşımsız veya harici ekran kartları, masaüstü bilgisayarlardaki ekran kartları kadar güçlü olmasa da benzer performans sunabilir. Asus ekran kartı servisi bu konuda detaylı bilgi vermektedir. Çoğu durumda, dizüstü bilgisayarın ekran kartını yükseltmek neredeyse imkansızdır. Bunun nedeni, ekran kartı biriminin anakarta lehimlenmiş veya işlemciyle entegre edilmiş olmasıdır. Asus ekran kartı tamiri servisi bu durumlarda müşterilere hizmet verir. Dizüstü bilgisayarınızdaki ekran kartını yükseltme seçeneği nadiren mevcuttur ve bu işlemi gerçekleştirebilmek için yetenekli olmanız gerekir. Firma olarak asus ekran kartı tamir fiyatları konusunda müşterilerimize ekonomik anlamda yardımcı oluyoruz. Eğer Asus marka bir dizüstü bilgisayarınız var ve ekran kartıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, tamir hizmetleri sunan bir firma olarak size yardımcı olabiliriz. İstanbullu vatandaşlar, asus ekran kartı tamiri İstanbul hizmetimizden yararlanabilirler. Ankaralı vatandaşlar ise asus ekran kartı tamiri Ankara hizmeti alabilirler.

Asus Ekran Kartı Tamiri Kaç Gün Sürer

Firmamız, asus laptop ekran kartı tamiri hizmeti sunan bir teknik servistir. Asus ekran kartı arıza tespiti yoğunluk olmadığı takdirde, genellikle 2-3 gün içerisinde tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Ekran kartı tamiri, laptopun üst panel ve alt paneli gibi parçalarının öncelikle sökülmesi ve anakartın dikkatli bir şekilde çıkarılması gereken detaylı bir işlemdir. Laptop ekran kartı tamiri için gereken süre, elimizde yedek parça bulunup bulunmamasına bağlı olarak değişebilir. Eğer ekran kartı stoğumuzda mevcutsa, genellikle bir veya iki gün gibi kısa bir sürede tamir işlemi tamamlanır ve size hızlı bir şekilde geri gönderilebilir. Ayrıca müşterilerimiz için asus ekran kartı chipset tamiri fiyatı konusunda da yardımcı olmaktayız.