Contacts
Zeytinburnu Notebook Servisi
İstanbul’ da 2013 yılında kurulan firmamız, Merter ve diğer birçok ilçede hizmet vermektedir. Avcılar merkez olmak üzere, notebook tamiri, Macbook ve Imac tamiri, ekran kartı, anakart ve veri tamirleri olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadromuzla, profesyonel şekilde sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Merter Notebook Servisi Hizmetlerimiz

Merter laptop servisi olarak, yaklaşık 10 yıllık tecrübe ve deneyimimizle sektörde öncü olan firmaların arasında yer almaktayız. Alanında ve sektörde gelişen tüm yenilikleri titizlikte takip ederek, sizlerle buluşturmak için kendimizi daima yeniliyoruz. İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi, Merter Notebook tamiri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Notebook tamiri servisimiz; Notebook anakart tamiri, veri saklama, ekran kartı tamiri gibi sorunlarınız için daima sizler hizmet ve çözüm sağlamaktayız. Merter notebook servisi olarak; teknik personellerimiz sayesinde tüm cihazlarınızda oluşan sorunlar için çözüm sağlamaktayız. Hizmetlerimiz arasında Macbook ve Imac tamirlerde bulunur.

Merter Notebook Tamiri

Cihaza sahip olmaktan daha çok, teknik olarak oluşan arızalar konusunda daha çok yaşanan sorunları görüyoruz ve sizlere yardımcı olmak adına tek bir mekân altında hizmet veriyoruz. Tüm elektronik cihazlarda görülen, belirli süreler geçtikten sonra oluşabilen teknik sorunlar için profesyonel destek gerekebilir. Bizlerde size bu profesyonel desteği sağlamak adına buradayız. Bugüne kadar birçok laptop ve notebook tamiri gerçekleştirdik. Ayrıca teknik sorunların çözümünden sonra bazı işlemler için belirli sürelerle garanti kapsamı sağlamaktayız. Notebook, laptop, bilgisayar, Macbook ve Imac tüm marka ve model cihazlarınızın, yazılım ve donanımla alakalı tüm tamiri ve bakımı için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Notebook Arıza Garantisi

Sizlerin en yüksek memnuniyetinizi düşünerek, donanım ve yazılım üzerine tamirini yaptığımız tüm notebooklarınız için, 3 aylık garanti süresi tanıyoruz. Cihazınızı görmemizin ardından, titizlikle çalışarak görmüş oluşturduğumuz arıza problemlerini sizlere en yakın zamanda bildiriyoruz. Sizlere bu problemlerle alakalı en detaylı ayrıntıları bilgi veriyoruz ve onayınız dahilinde tamir işlemine başlıyoruz. Merter notebook servisi olarak, her zaman müşteri memnuniyeti önceliğinde titizlikle çalışarak, cihazlarınızın arızasını gideriyoruz. Mümkün olduğu kadar hızlı şekilde işlemleri tamamlayarak, cihazınızı size teslim ediyoruz.