Contacts
macbook tamiri
Macbook tamiri yaptırmak için başvurmak istediğiniz servisi çok iyi seçmelisiniz. Çünkü macbook cihazları üretim özellikleri bakımından diğer PC’lere göre daha farklıdırlar. İşletim sistemi ve yazılım özellikleri olarak tamamen farklı bir konsepte sahip olan macbook cihazları, alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından tamir edilmedikleri takdirde onarılmaz hasarlarla bozulabilmektedirler. Dönüşü olmayacak şekilde ortaya çıkan arızaların cihazınızı kullanılamayacak hale getirmesi mümkündür. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için macbook teknik servis olarak firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Uzman Personel Güler Yüzlü Hizmet

Firmamızda çalışan tamircilerimizin tamamı alanında uzman kişilerdir. Macbook tamiri konusunda yeterli teknik bilgiye sahip çalışanlarımız aynı zamanda macbook onarımı konusunda gerekli tecrübeyi de taşımaktadırlar. Macbook tamir servisi olarak tüm müşterilerimizi güler yüzle karşılamaktayız. Müşterilerimizin cihazlarının arızası nedeniyle yaşadığı üzüntüyü giderecek olan teknik yardımlarımız ve güler yüzlü karşılamamız müşterilerimizin firmamızdan memnun ayrılmasını sağlamaktadır.

Arızaların Hızlı Tespiti ve Hızlı Arıza Onarımı Hizmeti

Macbook tamir servisi olarak müşterilerimizin cihazlarını teslim aldıktan sonra arıza tespiti için en kısa sürede ilgili personel tarafından cihaz açılmaktadır. Arızanın hangi nedene bağlı olduğu tespit edildikten sonra müşteriye gerekli bilgi verilmektedir. Müşteriye arızanın bedeli hakkında da bilgi verildikten sonra müşterinin kabul etmesi halinde tamir aşamasına geçilmektedir. Müşterilerimizin fiyat konusundaki beklentileri piyasa şartlarında karşılanmaktadır. Sektörün en uygun tamircisi olarak tanımlayabileceğimiz firmamız, fiyatlar konusunda da müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir.

Parça Değişiminde Orijinal Parça Kullanılmaktadır

Müşterilerimizle tüm konularda anlaşma sağladıktan sonra onarım işleri aynı hızlılıkta tamamlanmaktadır. Parça değişimlerinde parçanın temini bazen zaman alabilmektedir. Ancak bu durum da müşteriyi mağdur etmeyecek bir süreye tekabül etmektedir. Macbook cihazlarınızda kullandığımız parçalar orijinal parçalardır. Orijinal parçalar cihazlarınızla birebir uyumlu çalışmaktadır.

Yazılımsal Onarımlarda Doğru Müdahale

Cihazlarınızda meydana gelen arızalar virüs nedeniyle gerçekleşmiş olabilir. Bu tür durumlarda cihazınıza uygun antivirüs programını firmamızdan alabilirsiniz. Çalışanlarımız size en uygun fiyatta en doğru ve güvenilir antivirüs programını satarak cihazlarınıza kurulumunu yaparak teslim etmektedir. Ayrıca diğer bazı uygulamalarla ilgili yazılımsal destek almak için de firmamıza başvurabilir ve bazı uygulamalarla ilgili bilgileri firmamızdan alabilirsiniz. Notebook Tamiri için Tıklayın