Contacts
macbook tamiri

Macbook piyasada oldukça pahalı üründür. Dolayısıyla herhangi bir arıza söz konusu olduğunda cihazı yenilemeden önce İstanbul macbook onarım merkezleri üzerinden tamir ve tadilatı firmamız tarafından yapılmaktadır. macbook tadilata geldiğinde öncelikle arıza tespiti gerçekleşir bu işlem ücretsiz olarak İstanbul macbook servisi tarafımızca sağlanır. Arıza tespit gerçekleştiğinde kullanıcıya arızanın türünü açıklar ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği kullanıcıya aktarmaktayız.

Arızası giderilen Macbook Cihazlarınızın Garanti Süresi 3 Aydır.

Macbook Tamiratı

Macbook, üretimi itibariyle oldukça hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Özellikle darbelere karşı çok dayanıklı olmayan bu cihazların tamiratı konusunda firmamıza bağlı çalışan uzman kadromuz ile cihazların tamirat ve tadilatlarını gerçekleştirmekteyiz. Tamirat tamamlandıktan sonra test işlemi firmamız tarafından mutlaka sağlanmaktadır. İstanbul macbook tamiri yapan firmalar cihaz teslim edilmeden önceki rutin kontroller tarafımızca sağlanmaktadır.

Süreç Hakkında Bilgi Edinme

Cihazların tamirat süreci boyunca uzman kadromuz süreci hakkında cihaz sahibine bilgi vermektedir.

Bununla birlikte teknoloji çözüm sitemiz üzerinden kullanıcımızın takip etmesini sağlamaktayız. En kısa sürede sorunun çözüme ulaştırılması konusunda firmamız titizlikle ve süratle talepleri sonuca eriştirmekteyiz. Ayrıca kullanıcı cihazı firmamıza teslim etmesiyle takip numarası verilmekte ve eğer isterse telefon yolu ile takip nosunu belirterek cihazın son durumu hakkında bilgi alabilmektedir.

Onarım Sonrası Garanti Süreci

Cihazların onarımı esnasında değişen herhangi bir parça söz konusu olduğunda firmamız parça garantisi sunmaktadır. İstanbul macbook tamiri tamirat sonrası herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında garanti kapsamında ücretsiz olarak uzman kadromuz gereken tamiratı tekrar sağlayacaktır.