Contacts
Zeytinburnu Notebook Servisi
Eyüpsultan notebook servisi olarak, alanında uzman kadromuz ve geniş bilgi, tecrübe ve donanımımızla 13 yıldır hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için 13 yıldır, firmamızda notebook servisi hizmeti sunuyoruz. Firmamızda notebook, bilgisayar ve macbook gibi cihazlarınızın arızası için özenle çözümler buluyoruz.

Eyüpsultan Laptop Servisi Veri Kurtarma

Eyüpsultan laptop servisi olarak kaybolan veri kurtarma işlemlerinizi; geniş bilgi, birikim, tecrübe ve yazılım-donanım tecrübelerimizde kısa sürede çözüyoruz. Veri kurtarma işi, deneyimli ve donanımlı olmayan bir kişi tarafından yapıldığında bilgi ve belgelerin komple kalıcı şekilde imhasına sebebiyet verebilmektedir. Bundan dolayı veri kurtarma işlemlerinde daima profesyonel kişiler ve firmalar tercih edilmelidir. Deneyimsizlik sonucu veri kaybı ve geri dönülemez hataları önlemek adına, sizlere yardımcı olarak profesyonel hizmet vermekten onur duyuyoruz. Profesyonel ekibimizle ilk olarak bütün işlemlerimizde önceliğimiz, sizlerin memnuniyetidir. Tüm işlemlerimiz, önce sizlerin bilgisi, isteği ve kontrolü dahilinde yapılır. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir hizmet için bizleri tercih edebilirsiniz.

Eyüpsultan Notebook Servisi Anakart Tamiri

İstanbul Eyüpsultan notebook tamiri olarak hizmetlerimizin arasında anakart tamiri de bulunur. Tüm teknik servis sorunları arasında en yaygın görünenlerden biriside anakart arızalarıdır. Anakart, notebooklar için en önemli parçalardan birisidir. Anakart üzerinde, notebooklar için oldukça önem taşıyan bazı bağlantılar bulunmaktadır. Bu sebeple, anakartta meydana gelebilecek en küçük sorunda dahi notebookunuzun sorunlu çalışmasına sebep olabilir. Eyüpsultan notebook servisi olarak, anakart tamirlerini profesyonelce ve kolaylıkla yapıyoruz. Arızası olan ekran kartınızda ki bulunan sorunu kısa sürede araştırıyoruz ve size bilgi veriyoruz. Yapılacak işlem konusunda bilginiz dahilinde hareket ederek tamir işlemine onayınızla başlıyoruz. Arıza giderildikten sonra, dilerseniz firmamızdan dilerseniz anlaşmalı kargomuzla cihazınızı tekrar size ulaştırıyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Ürün size ulaşmasından itibaren 1 aylık süre ile garanti kapsamını başlatıyoruz. Eyüpsultan notebook tamiri olarak, marka ayırt etmeden tüm marka ve modelde cihazlarınız için tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. HP, Acer, Samsung, DELL, Casper, Apple, Toshiba, Asus, Lenova ve diğer birçok markada aynı hizmetleri sağlıyoruz. Bu alanda uzman kadromuzla; ekran kartı tamiri, veri kurtarma, notebook tamiri, macbook tamiri ve Imac tamiri hizmeti sunmaktayız.