Contacts
Zeytinburnu Notebook Servisi
Büyükçekmece notebook servisi olarak İstanbul bölgesi geneline, profesyonel ekibimizle 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz. Gayemiz, notebook ve Macbook cihazlarınıza teknik ve donanımsal konuda en iyi hizmeti verebilmektir. Notebooklarınızda oluşan; donma, yavaşlama, virüs, Windows sorunları, format ve yazılım, yedek parça arızaları, verilerinizi kurtarma gibi birçok alanda sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Cihazlarınızda oluşan gerçek arızaların tespitini yaparak, bu arızaları en uygun maliyetle sizlere sunmaktayız. Büyükçekmece notebook servisi olarak, müşteri memnuniyeti en önemli kriterlerimiz arasında olduğundan, bizlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Garantili Büyükçekmece Notebook Tamiri

Notebooklarınızı garanti kapsamında tamir ediyoruz. Büyükçekmece notebook tamiri olarak, aynı sorun tekrarlanmayacak bir şekilde, kesin çözümlerle, alanında uzman kadromuzla tamir ediyoruz. Cihazlarınızı bakım ve tamir sonrası, yeniden sıfır ayarında hızlı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlar, Macbook, notebook veya laptop cihazlarınız Büyükçekmece laptop servisi ile cihazınızı bıraktığınız gün içinde tamir işlemine başlanmaktadır. Cihazın arıza durumu, yedek parça sorunları ise tamir süresini doğrudan etkileyen sebeplerdir. Yine de sizler için en kaliteli ve en hızlı tamir süresi için çaba göstermekteyiz. Genelde yedek parça arızalarında, tamir veya yenisinin bulunması söz konusuysa tamir süresi biraz uzayabilmektir.

Büyükçekmece Laptop Servisi Ücreti

Büyükçekmece laptop servisi fiyatları, arıza sorununun büyüklüğü ve kullanılacak olan donanımsal parçaların ücretlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bize iletişim adreslerimizden ulaşarak sorunlarınızı beyan ettiğiniz taktirde, genel sorunlar için yaklaşık genel bir fiyat alabilirsiniz. Ayrıca; cihazlarınızı anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla da bizlere, tüm illerden ulaştırabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, arıza durumu tespit edilir ve size iletişim kanallarımız tarafından sorunlar beyan edilir. Onayınız olması durumunda tamir işlemi tamamlanarak, yeniden anlaşmalı kargomuzla cihazınızı size ulaştırılır. Kargo işlemleri için hiçbir ücret ödemesi yapmadan, ücretsiz olarak cihazlarınızı yollayabilirsiniz.

Büyükçekmece Laptop Tamiri

Laptoplarınız ve notebooklarınız için marka ve model fark etmeksizin tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerin dışında veri geri getirme, ekran kartı onarım veya değişim, Macbook & İmac tamiri yapıyoruz. Firmamız, bu işlemleri yapabilen yerler arasında, müşteri odaklı çalışma sistemi ve profesyonel ekibimizle, en üst sıralarda yer almaktadır. Geri dönülmez sorunlarla karşılaşmamak ve sorunlarınızın tekrarını yaşamamak adına, sizleri firmamızla çalışmak konusunda bekliyoruz.