Contacts
Bakırköy Notebook Tamiri
Gelişen teknolojinin en son ürünleri arasında notebooklar da bulunmaktadır. Kullanım alanı ve kullanım alanlarına özgü tasarım ve yazılımlarıyla önemli bir tüketim hacmine sahip olan notebooklar üretimiyle birlikte teknik servis ihtiyacını da doğurmuştur. Bu ihtiyacın en doğru karşılanması notebook teknolojisini yakından tanıyan kişiler tarafından mümkün olmaktadır. Firmamız bünyesindeki çalışanlar notebook tamiri konusunda yeterli teknik donanım ve bilgiye sahip çalışanlardır.

Güvenilir ve Garantili Onarım Hizmetlerimiz

Çalışanlarımız notebooklarda ortaya çıkan her türlü arızayı başarılı bir şekilde gidererek cihazların yeniden çalışır hale gelmesinde önemli ve büyük bir rol üstlenmektedirler. Bakırköy notebook tamiri yapan firmalar arasında firmamız onarım hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyetini garanti altına almaktadır. Tamirini yaptığı her notebook için müşterilerimize 3 ay garanti süresi verilmektedir. Bakırköy notebook servisi olarak verdiğimiz garanti süresi içerisinde arızalanan notebookların onarımları ücretsiz olmaktadır. Firmamız tarafından tamiri yapılan notebookların verilen garanti kapsamında olması için aynı arızanın tekrar etmiş olması gerekmektedir. Belirlenen şartlarda ortaya çıkan her türlü yazılım ve donanım arızalarında firmamızın alanında uzman çalışanları en doğru ve güvenilir müdahaleyi yapmakta ve cihazlarınızı onarmaktadırlar.

Laptop Servisi Hizmetlerimiz

Bakırköy laptop servisi olarak verdiğimiz hizmetler, laptop olarak adlandırdığımız dizüstü bilgisayarlar için verdiğimiz servis hizmetlerini kapsamaktadır. Sahibi olduğunuz laptoplarda ortaya çıkan arızalar çözülebilir nitelikte arızalardır. Ana kart değişimi de dahil olmak üzere tamiri mümkün olmayan hiçbir arıza bulunmamaktadır. Ancak doğru müdahale doğru serviste yapılır. Eğer sahibi olduğunuz laptobu servis hizmetleri kötü olan firmalara götürürseniz arızanın kesin çözümü konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Böyle bir sorun yaşamak istemiyorsanız yazılım ve donanım hizmetlerinde sektörünün en iyisi durumundaki firmamızı tercih etmelisiniz.

Hızlı Tamirat ve Uygun Fiyat

Firmamız tarafından verdiğimiz hizmetler hızlılık ve fiyat konusunda da benzersiz ve tercih edilir niteliktedir. Firmamıza teslim ettiğiniz notebook ve laptopların en kısa süre içerisinde arıza tespiti yapılmaktadır. Arıza tespiti yapılan cihazlarınız ilgili çalışanımız tarafından en kısa sürede onarım sürecine başlanılmaktadır.

Bakırköy Notebook Tamiri

Arıza tespiti yapıldıktan sonra müşterilerimize arızanın giderilmesi için olası maliyeti hakkında bilgi verilmektedir. Piyasanın en uygun fiyatlarıyla yapmaya çalıştığımız tamir işleri müşterinin fiyatta anlaşması halinde en kısa sürede tamamlanmaktadır. Notebook Tamiri için Tıklayın