Contacts
macbook tamiri
Macbook, tasarım olarak laptop ve masaüstü PC olarak üretilebilen modellere sahiptir. Ancak isim olarak farklı adlandırılmasının nedeni işletim sisteminin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. OSX işlemcili olarak üretilen macbook bilgisayarlar, yazılım bakımından Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlardan farklıdırlar. Bu nedenle de özellikle OSX hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından kurulmaları ve yönetilmeleri gerekmektedir.

Macbook Tamiri Ayrıca Bir Teknik Bilgi Gerektirir mi?

Macbook cihazlarının onarım işleri kullanımı için gerekli olan bilgi ve yetenekten fazlasını gerektirmektedir. Bakırköy macbook tamiri yapan bir firma olarak müşterilerimizin macbook cihazlarını tamir etmek için gerekli bilgi ve donanıma sahip çalışanlarımızla hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Macbook cihazlarınızda ortaya çıkan tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlar için tereddüt etmeden hemen firmamızı arayabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış teknik bilgiye sahip çalışanlarımız yılları aşkın tecrübe ve birikimleriyle cihazlarınızdaki tüm sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Macbook Bilgisayarlara Tamir Garantisi Veriliyor mu?

Firmamız tamir ve bakımını yaptığı birçok cihaza onarımdan sonra belirli sürelerde garantiler vermektedir. Macbook bilgisayarlar da bu garanti verilen ürünler arasındadır. Firmamızın tamir ettiği macbook cihazınız için firmamızdan 3 yıl boyunca aynı arıza için alacağınız teknik servis hizmetini ücretsiz alabilmektesiniz. Bakırköy Macbook Servisi olarak vereceğimiz garantili tamir hizmeti sayesinde yapacağımız onarım işlerine güveniniz artacak ve olası benzer arızalarda korkusuzca firmamıza başvurabileceksiniz.

Bakırköy Macbook Teknik Servisi Yetkili Teknik Servis midir?

Bakırköy Macbook Teknik Servis olarak faaliyet gösteren firmamız, herhangi bir markanın teknik servisi olarak hizmet sunmamaktadır. Macbook olarak üretilmiş tüm cihazlarda marka gözetilmeksizin aynı hizmetler sunulmaktadır. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan macbook markaları başta olmak üzere Türkiye piyasasına girmiş tüm macbook cihazların teknik bakım ve onarımları firmamız tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Yazılım ile ilgili olarak yaşadığınız sorunlarınızda yol gösterici ve aydınlatıcı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Mcbook cihazlarınız için en uygun uygulama ve programlarını yükleme, format ve daha fazla yazılım hizmetini firmamızdan satın alabilirsiniz. Ayrıca donanım için ihtiyaç duyacağınız tüm parça değişimi ve arıza onarımı işlerinde firmamız dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz hizmetleriyle her zaman yanınızda olmaktadır. Notebook Tamiri için Tıklayın